Ana Resim
Ana Resim
Giriş
Kaynak Talimatı
Kullanılan Genel Terimler

Kaynak Prosedürü Şartnameleri (ISO 15607 & 15609-1)

99.90 TL(%0 KDV)

   

Eğitimin Hedefi:

Bu eğitimin amacı, katılımcılara kaynak prosedürü şartnamesiyle ilgili kısımları içeren EN ISO 15607 ve EN ISO 15609-1 standartının içeriğini katılımcılara aktarmaktır.

  • İlk olarak metalik malzemelerin kaynak prosedürlerinin spesifikasyonu ve kalifikasyonu konusundaki genel kuralları tanımlayan ISO 15607 standartının içeriklerini madde madde incelemek sonrasında ise ark kaynağı için kaynak prosedürü şartnamesi içeriğindeki başlıkları içeren ISO 15609-1 standartınında içeriklerinin madde madde işlenmesi şeklindedir.
Eğitimin İçeriği:

Eğitimde göreceğimiz içerik kısmına bölüm olarak kısaca sıralayalım.

  • BÖLÜM – 1 : EN ISO 15607 STANDARTININ İÇERİĞİ – Bu bölümde standart metalik malzemeler için kullanılan kaynak prosedürleri için genel kuralların neler olduğunu tarif eden  15607 standartını inceleyeceğiz.
  • BÖLÜM – 2 : EN ISO 15609-1 STANDARTININ İÇERİĞİ – Bu bölümde ise ark kaynağında kullanılan kaynak prosedürleri içerisinde hangi bilgilerin verilmesi gerektiği ve vasıflandırma yöntemleri gibi konuları içeren 15609-1 standartını inceleyerek eğitimi tamamlamayı planlıyoruz.
Kimler Katılmalı:

Kaynaklı imalatta görev alan, yöneticiler, Üretim mühendisleri, Kalite mühendisleri, imalatta kaynak koordinasyon personeli olarak görev alacak çalışanlar, özellikle WPS ve PQR gibi dökümanların hazırlanmasında, Ustalar, Formenler, Grup liderleri, Takım liderleri ve bu alanda çalışmayı düşünen adayların katılımı için uygundur.

Eğitimin Süresi: 8 saat
Video Süresi: 41 dakika 27 saniye
Ekran Sayısı: 39 ekran
   

*Eğitim süresi, eğitim için harcamanız gereken süreyi ifade eder.

   Bu eğitimi alan katılımcılar "Katılım Sertifikası" almaya hak kazanır.

Online Sertifika:
Eğitimini tamamlayan katılımcılar Online Sertifikalarını kullanıcı hesaplarındaki "Sertifikalarım" menüsünden indirebilirler.
Online sertifika ile basılı sertifikanın içerik ve görünümü aynıdır.

Basılı Sertifika:
Eğer katılımcılar, sertifikalarını basılı olarak isterlerse kullanıcı hesaplarındaki "Sertifikalarım" menüsünden kargo bilgilerini doldurarak talep edebilirler.
Sepet tutarı 200 TL ve üzeri olan alışverişlerde ilk kargo gönderimi ücretsizdir.
Ücretsiz olarak verilen eğitimlerde sadece online sertifika verilir.  

Sertifika örneği;

KATILIM SERTIFIKASI  

Kredi kartı & Taksit & Havale ve EFT Seçenekleri
100 TL ve üzeri alışverişlerinizde, BONUS Kredi Kartlarına taksit seçeneklerini sepetinizde görebilirsiniz.
99.90 TL
Henüz hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

- Bu eğitimi satın aldıktan sonra 90 gün boyunca istediğiniz an istediğiniz sayıda dinleyebilirsiniz.

- Bu eğitime, her türlü internet tarayıcısından ve mobil cihazlardan herhangi bir program yüklemeden ulaşabilirsiniz. 

- Eğitimleri herhangi bir sorun yaşamadan kesintisiz izlemek için ADSL hızında bağlantıya sahip olmanız yeterlidir. Yüksek hızlı mobil internet ile de eğitimlerimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

- Eğitimlerden daha fazla fayda sağlayabilmeniz için eğitimleri dinlerken kulaklık kullanılmasını ve not alınmasını öneriyoruz.