Ana Resim
Ana Resim
Giriş
Kapsamlı Kalite Şartları
Standartın Temelleri

Metalik Malzemelerin Ergitme Kaynakları İçin Kalite Şartları (ISO 3834)

99.90 TL(%0 KDV)

  

Eğitimin Hedefi:

Bu eğitimin amacı,  metalik malzemelerin ergitme kaynağı için kalite şartlarını içeren TS EN ISO 3834 standartının temel yapısını, 3834-2, 3834-3, 3834-4 kısımları arasındaki temel yaklaşım farklarını ve en kapsamlı seviye olan 3834-2 bölümünün maddelerini katılımcılara aktarmaktır.

  •  Kaynaklı imalat metalik malzemelerin ergitme kaynağı için kalite şartlarını içeren ISO 3834 standartı hakkında temel bilgileri, standartın sağladıklarını, kapsam aralıkları gibi konuları aktarmak 3834-2, 3834-3 ve 3834-4 arasındaki temel kapsam farklarına deyinmek, Kapsamlı kalite şartlarını içeren 3834-2 kısmıyla ilgili tüm maddeleri sırasıyla işlemek şeklindedir.
Eğitimin İçeriği:
  • BÖLÜM – 1 : STANDARTIN TEMELLERİ – Bu bölümde Iso 9001 standartı ile başlayarak, ISO 3834 standartın hangi işletmelerde uygulanabileceği, neden uygulanması gerektiği, uygulanmasındaki amaçlar, standartın sağladıkları ve temel yapısı gibi konulara değineceğiz.
  • BÖLÜM – 2 : STANDART SEVİYELERİ ARASINDAKİ TEMEL FARKLAR – Bu bölümde 3834 stanadrtının içinde yer alan 3834-2, 3834-3 ve 3834-4 standartları arasındaki temel gereksinim farklarıyla ilgili konulara değineceğiz.
  • BÖLÜM – 3 : 3834-2 – KAPSAMLI KALİTE ŞARTLARI – Bu bölümde en kapsamlı kısım olan 3834-2 standartı içerisinde bulunan tüm maddeleri sırasıyla detaylı olarak işleyerek eğitimi tamamlayacağız.

 

Kimler Katılmalı:

Kaynaklı imalatta ISO 3834 standartını kalite yönetim sistemi olarak kurmayı planlayan çalışanlar, kaynaklı imalatta görev alan, yöneticiler, Üretim mühendisleri, Kalite mühendisleri, imalatta kaynak koordinasyon personeli olarak görev alacak çalışanlar, Ustalar, Formenler, Grup liderleri, Takım liderleri gibi kaynaklı imalatta saha çalışanları ve bu alanda çalışmayı düşünen adayların katılımı için uygundur.

Eğitimin Süresi: 8 saat
Video Süresi: 1 saat 35 dakika 6 saniye
Ekran Sayısı: 60 ekran
   

*Eğitim süresi, eğitim için harcamanız gereken süreyi ifade eder.

  Bu eğitimi alan katılımcılar "Katılım Sertifikası" almaya hak kazanır.

Online Sertifika:
Eğitimini tamamlayan katılımcılar Online Sertifikalarını kullanıcı hesaplarındaki "Sertifikalarım" menüsünden indirebilirler.
Online sertifika ile basılı sertifikanın içerik ve görünümü aynıdır.

Basılı Sertifika:
Eğer katılımcılar, sertifikalarını basılı olarak isterlerse kullanıcı hesaplarındaki "Sertifikalarım" menüsünden kargo bilgilerini doldurarak talep edebilirler.
Sepet tutarı 200 TL ve üzeri olan alışverişlerde ilk kargo gönderimi ücretsizdir.
Ücretsiz olarak verilen eğitimlerde sadece online sertifika verilir.  

Sertifika örneği;

KATILIM SERTIFIKASI  

Kredi kartı & Taksit & Havale ve EFT Seçenekleri
100 TL ve üzeri alışverişlerinizde, BONUS Kredi Kartlarına taksit seçeneklerini sepetinizde görebilirsiniz.
99.90 TL
Henüz hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

- Bu eğitimi satın aldıktan sonra 90 gün boyunca istediğiniz an istediğiniz sayıda dinleyebilirsiniz.

- Bu eğitime, her türlü internet tarayıcısından ve mobil cihazlardan herhangi bir program yüklemeden ulaşabilirsiniz. 

- Eğitimleri herhangi bir sorun yaşamadan kesintisiz izlemek için ADSL hızında bağlantıya sahip olmanız yeterlidir. Yüksek hızlı mobil internet ile de eğitimlerimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

- Eğitimlerden daha fazla fayda sağlayabilmeniz için eğitimleri dinlerken kulaklık kullanılmasını ve not alınmasını öneriyoruz.