Sorularla OHSAS Kitabı

Bu kitap, alıştırmalar ve testler ile okuyucuların bilgilerini arttırarak, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi' ni yorumlama becerisi kazandırmak için hazırlanmıştır.

0(0 oylama)
Eğitmen SigmaAkademi Yayınevi Son güncellenme 28 April 2019 Sunday

+ Daha fazla göster
Ürün Açıklaması
Bu kitapta verilen bilgiler, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standardı ve diğer ilgili standartlardan alınmıştır (kaynakçada verilen).Bu bilgiler; kimi yerde özetlenerek asıl amaç öne çıkarılmıştır, kimi yerde yorumlanarak zenginleştirilmiş kimi yerde de olduğu gibi verilmiştir.OHSAS 18001:2007  İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi' ni öğrenmeye yeni başlayacak okuyucularada bu kitaba başlamadan önce konu ile ilgili ön bilgi edinmeleri önerilir. Bu ön bilgi; doğru seçilmiş bir eğitmenden alınacak bir seminer veya e-eğitim olabilir.OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi' ni oluşturmak ve uygulamak için ilgili "yasal şartlara"  ve "tehlike kaynaklarına" hakim olmak gerekir. Bu kitapta "yasal şartlara" ve "tehlike kaynaklarına" yer verilmemiştir.Bu kitap, alıştırmalar ve testler ile okuyucuların bilgilerini arttırarak, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi' ni yorumlama becerisi kazandırmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle bu kitapta yer alan alıştırmalar ve testlerin hazırlanma nedeni aşağıdaki gibidir:
Ön Test
Birinci bölümün sonunda yer alan ve 20 sorudan oluşan Ön Test ile OHSAS 18001:2007  İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi hakkındaki ön algınızı test edeceksiniz. 
Alıştırmalar
Beşinci bölümün sonunda yer alan 34 sorudan oluşan alıştırmalar ile faaliyetler içinde yer alan tahlikeler hakkındaki ön bilginizi test edeceksiniz.
Testler
Altıncı bölümde verilen ve her biri 25 sorudan oluşan 12 test ile OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi hakkındaki genel bilginizi test edeceksiniz.

Kargo Bilgileri:
Satın alınan ürün en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Sitemizden yapılan 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
+ Daha fazla göster
Ürün Sahibi Hakkında
  • 0 Yorum
  • 0 Öğrenci
  • 0 Eğitim
  • 8 Store Ürünü
Kullanıcıların geri bildirimleri
0
Ürünün puanı
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
Yorum
170 TL

300 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Hemen Satın Al