Kontrol Grafikleri Eğitimi

Bu eğitim temel problem çözme tekniklerinin bir konusu olan kontrol grafikleri metodunu öğrenmektir.

Başlangıç 0(0 oylama) 13 kayıtlı öğrenci
Eğitmen: Sigma Center | Son güncellenme: 18 July 2019 Thursday
Eğitimin Hedefi
Problemlerin etkin çözümü için; sistematik yaklaşımların benimsenmesi, bilimsel yöntemlerin kullanılması ve emek verilmesi gerekir. "Histogram" problem çözümünde yararlanabileceğimiz bilimsel yöntemlerden birisidir. Bu eğitim, "Histogram"nın ne olduğunu ve problem çözümünde nasıl kullanıldığını gösterir. CC
Eğitimin İçeriği
3 Video 13 Dakika
Kontrol Grafikleri
3 Video 13 Dakika
  • Kontrol Grafikleri - 01 5 Dakika 30 Saniye
  • Kontrol Grafikleri - 02 2 Dakika 51 Saniye
  • Kontrol Grafikleri - 03 5 Dakika 1 Saniye
Bu eğitime kimler katılmalı?
  • Tüm Üretim Takım Üyeleri
  • Üretim Takım Liderleri
  • Kalite Teknisyenleri
  • Üretim Metod Çalışanları
  • Üretim Kontrol Çalışanları
Gerekli Ön Bilgi
  • Gerekli ön bilgi bulunmamaktadır.

Öğrencilerin kaydolduğu diğer kurslar
Son güncelleme: 24 July 2019 Wednesday
4 140 19.99 TL
Son güncelleme: 24 July 2019 Wednesday
5 129 19.99 TL
Son güncelleme: 30 May 2019 Thursday
5 123 119.99 TL
Son güncelleme: 28 June 2019 Friday
5 12 19.99 TL
Son güncelleme: 25 June 2019 Tuesday
0 13 19.99 TL
Son güncelleme: 15 November 2019 Friday
5 576 109.99 TL
Son güncelleme: 26 June 2019 Wednesday
5 193 79.99 TL
Son güncelleme: 18 July 2019 Thursday
0 13 19.99 TL
4 6 99.99 TL
Son güncelleme: 26 June 2019 Wednesday
0 134 19.99 TL
Son güncelleme: 26 July 2019 Friday
5 15 79.99 TL
Son güncelleme: 15 November 2019 Friday
5 1025 109.99 TL
0 9 99.99 TL
Son güncelleme: 26 July 2019 Friday
0 5 99.99 TL
Son güncelleme: 26 July 2019 Friday
0 7 99.99 TL
Son güncelleme: 28 June 2019 Friday
5 23 99.99 TL
Son güncelleme: 03 June 2019 Monday
0 19 19.99 TL
Son güncelleme: 28 June 2019 Friday
0 9 19.99 TL
Son güncelleme: 11 June 2019 Tuesday
5 612 119.99 TL
Son güncelleme: 10 June 2019 Monday
0 14 99.99 TL
5 11 99.99 TL
Son güncelleme: 15 November 2019 Friday
5 258 109.99 TL
Son güncelleme: 28 June 2019 Friday
5 282 59.99 TL
Son güncelleme: 21 October 2019 Monday
0 7 99.99 TL
Son güncelleme: 06 January 2020 Monday
0 5 119.99 TL Ücretsiz
Ürün Sahibi Hakkında
  • 123 Yorum
  • 15695 Öğrenci
  • 42 Online Eğitimler
  • 221 Store Ürünü
Kullanıcıların geri bildirimleri
0
Ürünün puanı
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
Yorum
19.99 TL
Hemen Satın Al
Şunları içerir:
  • 13 Dakika izlenebilir içerik
  • 3 Video
  • Ömür Boyu Erişim!
  • Tüm cihazlardan erişim
  • Katılım Sertifikası

  • Kuponunuz mu var?